Portal inCLICK jest pierwszą w skali kraju platformą zleceń zdalnych dla studentów i uczniów. Portal rozwijany był od września 2011 roku w strukturach DGA S.A., jako pilotaż oraz jako wstęp do dalszych prac nad narzędziami umożliwiającymi organizowanie i rozliczanie zleceń przez Internet.

Za pośrednictwem portalu firmy mogą w prosty sposób oraz bez zbędnych formalności zlecać zadania uczniom i studentom w wieku 16-26 lat. Są to osoby, które najsprawniej i najczęściej korzystają z Internetu, a jednocześnie wyrażają chęć i potrzebę zarabiania własnych pieniędzy. Potencjalnie jest to ok. 3,5 mln osób. Portal inCLICK.pl daje im legalną możliwość otrzymywania wynagrodzenia za czynności, które bardzo często wykonują w Internecie, jak również stwarza okazję do zdobycia doświadczenia w pracy zdalnej oraz w kontaktach z firmami.


 

Press4eco wykonana jest z całkowicie nieprzezroczystego polietylenu. Po wypaleniu papierosa i jego zgaszeniu na wewnętrznej części pokrywy niedopałek umieszcza się w popielniczce (popielniczka mieści 20 niedopałków), a szczelne zamknięcie typu zatrzaskowego całkowicie uniemożliwia wysypanie jakiejkolwiek jej zawartości. Popielniczka idealnie odpowiada wymiarom paczki papierosów przez co, dzięki żelowym paskom może zostać na stałe z nią zintegrowana.

Popielniczka Press4eco stała się hitem jako gadżet reklamowy na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska "Poleko". Popielniczka wywołała duże zainteresowanie a co najważniejsze, dyskusję pomiędzy rozdającymi popielniczkami a ich użytkownikami  na temat wpływu niedopałków na środowisko. Press4eco jest dostępna w siedzibie Fundacji "Wspieramy Wielkich Jutra"

 

Partnerzy
Organizator
Fundacja Wspieramy Wielkich Jutra